פמילי אופיס נכסים

פמילי אופיס נכסים

מהווה שירות נחוץ עבור משפחות עם נכסים בקנה מידה רב. ניהול של נכסים כלכליים וכן של החסכונות מהווה אלמנט משמעותי באיכות החיים של המשפחות עתה וכן בטווח הארוך. 

תחום הניהול של ההשקעות הינו תחום סבוך, אשר טמון בו בדרך כלל למשפחה אי ידע ואף אי הנחיה. אינפורמציה הלה מצויה במנעד רב בתוך המערכת הכלכלית, אשר משווקת מוצרים של השקעה.

ברם, אל מול תחום השיווק של מוצרים כלכליים, חברות פמילי אופיס נכסים עוסקות כיועצות אובייקטיבית למען משפחות וכן למען פרטיים בניהול ההון הכלכלי שלהם, הן פועלת למען שפע רב של קהל יעד אמיד וזה עשוי להיות מעלה עבור כל קהל היעד שלהן, כמו למשל – זמינות אל מנהלי השקעות ואף כל מיני כלים של השקעה בתוך מדינת ישראל וגם ברחבי תבל, המעטה במחיר, אפשרות של שליטה והן דיווח וכיוצא בזה.

ניהול הנכסים של משפחות – הכל תחת קורת גג אחת

התנהלות לצד משפחות עם ממדים של נכסים רבים, יש בנמצא כל מיני הגדרות וגם פמילי אופיס נכסים בקיאים וכן ותיקים בהם.

הדרישות של המשפחות בניהול של הון, דרכים של סיכון, מידת האינפורמציה, האתגר שלהן ואף הבן דורי, מהווים אלמנט משמעותי בתחום של ליווי ואף של ייעוץ בניהול הנכסים שלהן.

בנוסף לכך, ביחד עם יתר היועצים של המשפחות, לרבות – יועץ פנסיוני, עורך דין, יועץ מס והן רואה חשבון וכיוצא בזאת – מוענק עבורן ניהול הוליסטי וגם מיטבי של כל האינטרסים וגם של הדרישות הפיננסיות של משפחות הללו עם שירותי פמילי אופיס מקצועי ואיכותי.

מאמרים נוספים

מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי – מדריך מקיף

תוכן עניינים מבוא למסחר אלגוריתמי מהו מסחר אלגוריתמי? מסחר אלגוריתמי הינו מסחר בשוק ההון העושה שימוש בתהליכים ממוחשבים על מנת לבצע פעולות מסחר שמתוכנתות מראש

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

חברת פמילי אופיס

חברת פמילי אופיס

בשנים קודמות קהל היעד של פמילי אופיס היה בפרט של אנשים מאוד אמידים ובשל כך, במידה ואתם לא יותר מדי אמידים, יתכן שלא ניצבתם בפני

קרא עוד »

פתיחת תיק השקעות

נוסחת הזהב תוך כמה זמן נצליח להכפיל את הכסף שלנו ? הכלל הזה הופיע לראשונה בשנת 1494 בספר “סומה דה אריתמטיקה” של המתמטיקאי האיטלקי, לוקה פאצ’ולי.

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.