פמילי אופיס רמת השרון

פמילי אופיס רמת השרון

פמילי אופיס רמת השרון

כאן תוכלו למצוא מידע בנושא חברות הפמילי אופיס הגדולות ברמת השרון

חברת עטר ניהול והשקעות – מעניקה מעטפת של שירותי Family Office למשפחות העשירות בישראל, ועושה כן בהצלחה כבר שנים רבות. קהל לקוחותינו נהנה ממענה מקצועי לטווח ארוך, מדיסקרטיות מוחלטת ומניהול ובקרה שוטפים של כלל נכסיהם הפיננסיים.

הפעילות שלנו מול לקוח חדש תתחיל במחקר מקדים ומקיף ובניתוח מעמיק של נכסיו הפיננסיים, וכל זאת על מנת לבנות מערך שירותים ותיק השקעות המותאמים באופן אישי לכל לקוח.אנו פועלים מתוך ראייה מעמיקה ורחבה, דוגלים בפיזור השקעות חכם, הן בארץ והן בחו”ל, ונותנים את הטון לאורך כל הדרך.

טובתו של הלקוח תמיד ניצבת לנגד עינינו. אנו שומרים בקנאות על היותנו גורם בלתי תלוי המחויב לקידום האינטרסים של הלקוח בלבד! יחס אישי וחם, זמינות גבוהה, שקיפות מלאה ומקצועיות נטולת פשרות, אלו הם רק חלק מהערכים שמנחים אותנו בכל פעילותינו, והם שהפכו אותנו לפירמה מובילה בתחומה.

לדף האתר של החברה

קבוצת הוד – פמילי אופיס בוטיק הממוקם ברמת השרון, המשרד בשנת 2014 וכיום המשרד מלווה את לקוחותיו בכל רחבי הארץ ונותן שירות מתמשך ושירות חד פעמי לפי צורכי הלקוחות.

בין לקוחות המשרד ניתן למצוא עצמאיים ושכירים, עובדי מדינה וכוחות הביטחון וגם גמלאים, למשרד התמחות מיוחדת בנושא תכנון וליווי לפרישה בכל הקשור להסדרים פנסיוניים מורכבים ומיסוי פרישה.

היתרונות הבולטים שלנו: אנחנו נפגשים עם כל לקוח, נאמנים לאינטרס הלקוח ושומרים על מקצועיות. הניסיון שצברנו בתחומי הכלכלה שוק ההון והביטוח מאפשר לנו לבנות עבורך ועבור משפחתך את התוכנית הפיננסית הטובה ביותר תוך התאמה למצבים השונים בחייך ולדור ההמשך.

נשמח להעמיק לכם את השירות הטוב ביותר בתחומי החיסכון הפרטי ופנסיוני, תכנון פיננסי ופרישה, ביטוח פרטי ועסקי.

לדף האתר של החברה

לרשימה המלאה של גוגל מפות – פמילי אופיס רמת השרון

מאמרים נוספים

מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי – מדריך מקיף

תוכן עניינים מבוא למסחר אלגוריתמי מהו מסחר אלגוריתמי? מסחר אלגוריתמי הינו מסחר בשוק ההון העושה שימוש בתהליכים ממוחשבים על מנת לבצע פעולות מסחר שמתוכנתות מראש

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

השקעות חברתיות בישראל

השקעות חברתיות בישראל מגמת ההשקעות החברתיות מתפתחת מאד גם בישראל בשנים האחרונות תחום ההשקעות החברתיות הינו חדש יחסית כתחום המוגדר בפני עצמו, עם אסטרטגיה מובנית, ניתוח

קרא עוד »
רישיון יועץ השקעות

רישיון יועץ השקעות

רישיון של ניהול תיק השקעות וכן רישיון יועץ השקעות הם שניים מן ההיתרים הכי נדרשים בתחום של מקצועות כלכליים בתוך מדינת ישראל במציאות העכשווית ומגורמים

קרא עוד »

מדריך להשקעות באג”ח

להיזהר מבועה! אנשים רבים תופסים את ההשקעה באגרות חוב כהשקעה בטוחה וסולידית. למעשה, כולנו בעלים גאים של אגרות חוב, שמהוות חלק בלתי מבוטל מהפנסיה שלנו

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.