פמילי אופיס ירושלים

פמילי אופיס ירושלים

פמילי אופיס ירושלים

כאן תמצאו מידע בנושא חברות פמילי אופיס בעיר הבירה ירושלים.

גד נדלן, חלק מקבוצה של GLG GLOBAL. נמצא בתוך העיר ירושלים. פעילותו של גד נדלן מכסה חלק של נדל”ן מסחרי ומגורים בישראל, אירופה, ארה”ב ואוסטרליה.

תמיכה במשרד המשפחה – אנו עוזרים לך למצוא את פתרון ההשקעה הנכון דרך המשרד המשפחתי שלך. שירותי ייעוץ נדל”ן גד (ישראל) תומכים בך בחיפוש אחר בחירת השקעות הנדל”ן בישראל ובעולם. החיפוש שלך מתחיל ומסתיים כאן.

גד נדלן יעזור לך לבחור את השקעות הנדל”ן הרווחיות ביותר עבור לקוחותיך.

תמא 38 התפתחויות – לגד נדלן מחלקה המתמחה בניהול פרויקטים של תמ”א 38, לבנייה וחיזוק, בנייה מחדש מבנית, שיפוץ, הפילה ובנייה מחודשת. מערכת היחסים החזקה שלנו עם משקיעים פרטיים וקרנות בחו”ל המחפשים להשקיע בישראל תעזור לך לתכנן ולהשלים את הפרויקט שלך לשביעות רצונך.

לאתר החברה

אנו עוזרים ללקוחות שלנו עם הדברים הבאים:

 • משקיעים \ מימון \ מימון.
 • צוות Buiders \ Engeeniring \ Legal.
 • תמ”א 38 פרויקטים.
 • השכרת משרדים.
 • דירות יוקרתיות.
 • רכישת קרקעות.
 • מבנים תעשייתיים.
 • בתים ווילות.
 • ניהול נכסים.
 • מחסנים.
 • חנויות וחנויות.
 • בנייה מבנית.

הרשת של גד נדלן כוללת יזמי נכסים וחברות השקעות, אדריכלים, מעצבי פנים, חברות הנדסת חשמל, משרד עורכי דין, מומחי תשתיות תקשורת.

אודות –  גד לוי-גולן, מייסד ומנכ”ל. משפטן. LLB. סוכן נדל”ן מורשה בישראל ובאוסטרליה. M.A. בניהול מדיה אוניברסיטת ניו סקול, ניו יורק.

לרשימה המלאה של גוגל מפות – פמילי אופיס בירושלים

מאמרים נוספים

מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי – מדריך מקיף

תוכן עניינים מבוא למסחר אלגוריתמי מהו מסחר אלגוריתמי? מסחר אלגוריתמי הינו מסחר בשוק ההון העושה שימוש בתהליכים ממוחשבים על מנת לבצע פעולות מסחר שמתוכנתות מראש

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

פתיחת תיק השקעות

נוסחת הזהב תוך כמה זמן נצליח להכפיל את הכסף שלנו ? הכלל הזה הופיע לראשונה בשנת 1494 בספר “סומה דה אריתמטיקה” של המתמטיקאי האיטלקי, לוקה פאצ’ולי.

קרא עוד »
פמילי אופיס תל אביב

פמילי אופיס תל אביב

פמילי אופיס תל אביב מצאו כאן מידע על חברות פמילי אופיס הגדולות והמוכרות בעיר תל אביב פבליק סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע”מ – הינה סוכנות

קרא עוד »

השקעות סווינג

השקעות סווינג השקעות סווינג(נשתמש במינוח לועזי זה גם בהמשך. “השקעות תנופה” או “השקעות נדנדה” הינם מונחים בעברית שלא הפכו נפוצים, ואין בשלב זה מונח נפוץ

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.