מי הוא יועץ השקעות שכר?

יועץ השקעות שכר

יועץ השקעות שכר הינו אדם אשר הוענק לו היתר מטעמה של הרשות לניירות ערך לעבוד בתחום של ייעוץ השקעות. הצורה של הסמכה שלו הינה על פי אשר נחקק בחוק וכן היא טומנת בחובה מספר בחינות. עיסוקו של יועץ השקעות שכר מבוקר באמצעות כל מיני גורמים וכן הינו כפוף לנהלים של אתיק מקפידים אשר עשויים לשמור על מי אשר מוענק ממנו ייעוץ.

יועץ השקעות שכר נותן עבור קהל היעד שלו ייעוץ בהיבט אשר מתייחס אל שוק ההון ואף עבור פעילות בתוך הבורסה של ניירות ערך. הינו מלווה כל אדם אשר רוצה להשקיע בתוך שוק ההון והן ממליץ לו כיצד עליו לפעול – היכן להשקיע, האם להסתכן, מה לרכוש וכן מה למכור.

יועץ של השקעות בדרך יועסק בתוך בנק או לחלופי בתוך בית השקעות פרטי. חלק מהם הינם עצמאיים לחלוטין. עבור יועץ של השקעות משמעות ניכרת והן המון לא יוכלו ליהנות מן מימוש של חלופה אשר טמונה בתוך מסחר בשוק ההון בלי יעוץ מקצועי הלה. עבור יועץ של השקעות קיימים אמצעים, אינפורמציה וגם יכולות אשר נותנים בידם לייעץ עבור קהל היעד שלהם להתנהל בצורה אידיאלית עבורם, בהתחשב בפרמטרים אשר הינם אלמנטריים, בדרישות וכן בנטיות שלו. יועץ של השקעות עשוי לעזור לכם לדעת כמה הנכם עשויי להשקיע, איפה הכי מומלץ לכם להשקיע, תוך כדי הלימה של הממון שלכם והן בהלימה לדרישות שלכם ללכת על הוודאי או שמא להסתכן, לזהות צ’אנס של השקעה הולמת, לנתח בצורה יסודית ניירות של ערך.

השקעות בשוק ההון עם יועץ השקעות

השקעות של הון בתוך שוק ההון הינן די נפוצות בקרב אנשי עסקים והן בקרב בני אדם אשר מכירים את השוק וכן מעוניינים להרוויח עוד ממון מבלי לעסוק בכך באופן של פיסי. שוק של ההון הינו תחום אשר הינו מורכב למדי וגם רק אלו אשר שוחים בתוך החומר מבינים כיצד לייצר תשואות. בשל כך, בני אדם אשר ם ממוצעים, אשר רוצים לחדור לתוך עולם זה, מבוכר שיעניקו עבור מקצוענים בתחום לבצע את הפעולה הקשה עבורם. קיימים המון יועץ השקעות שכר אשר נדרשים לבצע פעולה של קודש וכן להשיג את אותו רווח פסיבי, ביחד עם הורדה של סיכון אל מינימום. נושא זה הינו נדרש ביותר, מפאת הסיבה כי אותם בני אדם עשויים הן להשקיע בקרבם תוך כדי מושכלות ואף לגזור קופון הודות ייעוץ. את נושא זה ניתן ללמוד באופן אופטימלי בכל מיני מכללות וגם להבחין כי עבור יועץ השקעות שכר הינו דבר מה אשר ניתן להעצים באופן שוטף כל שנה, במידה ורק לומדים ויותר מיטיבים בתחום זה.

שוק של ההון הינו רכיב חיוני בכל כלכלה עכשווית ומרבית האנשים מנצלים את הצ’אנס שקיים בו על מנת להרוויח עוד הון בשל ההון אשר כבר קיים עבורם. הלה שוק חדיש וכן מסובך ואין עבור מי מבינכם אשר יש ברשותכם הון זמין קיימת אף האינפורמציה אשר מחויבת מן המציאות, על מנת לאתר את הצ’אנס הממשי וכן לחמוק ממוקש. מי שנדרש לעזור בתוך מצב הלה הינו יועץ השקעות שכר ותיק.

עבודת יועץ ההשקעות

מהות העבודה של יועץ השקעות שכר הינה לעזור לקהל היעד שלו בתהליך בניית תיק השקעות שהכי הולם עבור הדרישות שלו, עבור האופי שלהם וכן עבור סיטואציה עכשווית של כל מיני נתיבים בתוך שוק ההון. אפשר להתחיל בניהול של תיק של השקעות מזערי, על מנת לאגור ותק. יועץ השקעות שכר מסייע גם להתוות את הפרינציפים הפיננסיים של הרכב של תיק השקעות ואף לבחור מוצר מסוים מן כמות רבה של חלופות של שוק ההון. כמו כן, מעניק יועץ השקעות שכר ליווי קבוע, בשל כך כי כעת ניעה נדרשת לבדוק כל הזמן את הרכב של תיק וכן לעדכן אותו באם נדרש. הדרישה הניכרת עבור בעלי מקצוע הללו, יצר סיטואציה שבה בקרב יועץ השקעות שכר הכנסה מדי חודש ראשיתה בשיעור בת שמונה אלפים לבין עשרת אלפים ₪ הינה שכיחה.

ככל שאוגרים יותר ותק, כך עולה מידת ההכנסה וכן יועץ בכיר עומד בפני הכנסה בת שישה עשר אלף ₪ מדי חודש. עוד חלופה שבה עשויים בעלי היתר של ייעוץ השקעות של שכר הינה בנייה של חברה עצמאית – כאשר במצב הלה הסך של שכר מדי חודש תלוי רק באופן החריצות שלכם.

כדי לעבוד בתחום של ייעוץ השקעות פרטי לדוג’, מחויב מן המציאות בהיתר, אשר אותו מנפיקה הרשות של ניירות ערך. ההיתר מוענק למי אשר הגיע לגיל שמונה עשרה וגם יותר, בעלי עבר פלילי נקי. כדי שיוענק לכם היתר, נדרש לעבור חמישה מבחנים.

מאמרים נוספים

מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי – מדריך מקיף

תוכן עניינים מבוא למסחר אלגוריתמי מהו מסחר אלגוריתמי? מסחר אלגוריתמי הינו מסחר בשוק ההון העושה שימוש בתהליכים ממוחשבים על מנת לבצע פעולות מסחר שמתוכנתות מראש

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

איתותים בשוק ההון

איתותים בשוק ההון

שירות איתותים בשוק ההון בישראל ובארצות הברית הוא שירות אשר צריך להיות תחת ניהולו של יועץ השקעות אשר מחזיק ברישיון של הרשות לניירות ערך באותו

קרא עוד »

מדריך השקעה בקרנות סל

תוכן עניינים מדריך השקעות בקרנות סל רקע כללי קרן סל היא כלי השקעה שנוצר בעקבות הרפורמה בענף תעודות הסל אשר יצאה לפועל בתחילת אוקטובר 2018.

קרא עוד »
פמילי אופיס ישראל

פמילי אופיס בישראל

פמילי אופיס ישראל צורתו של תחום הפמילי אופיס הישראלי בהתאם להשערה, בתוך מדינת ישראל פועלים כמאה חברות פמילי אופיס ישראל, אל מול זאת כי ברחבי תבל פועלים

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.