בית השקעות מומלץ-בחירת בית השקעות בישראל

בית השקעות מומלץ

בית השקעות מומלץ

גם אנשים שהם מומחים בתחום ההשקעות, על פי ניסיונם הרב אינם יכולים "לנצח את השוק". גם ברוקרים אינם יכולים להצליח בנושא. כל תחום של השקעות בבורסה, דורש מיומנות, הבנת החוקים וכמובן ידע מקצועי בנושא. היום, ישנם בתי השקעות רבים שחלקם מוכרים בישראל. אך תמיד כדאי להתעניין לגבי בית השקעות מומלץ, אשר בו, יועץ ההשקעות יציג את האופציות השונות להשקעה, כאלה שאינכם מכירים וכן, ניתן יהיה להשקיע את כספיכם באופן חכם, מה שלבטח יניב יותר תשואות, מאשר אם הייתם מנסים את מזלכם לבד ללא ייעוץ מקצועי של מי "שחי ונושם" השקעות בכל יום.

יש לדעת כלל, שלא כל מי שמשקיע בבורסה ועושה כסף יכול לייעץ לכם. עבור זה, קיימים אנשי מקצוע שהם יועצי השקעות, אשר עובדים בחברה מסודרת כגון בית השקעות מומלץ. הייעוץ בדבר ההשקעות, יכול להיות בתחומים שונים כגון: רכישת ניירות ערך, מניות, תוכניות חיסכון, רכישת אגרות חוב וכדומה. למעשה יועצי ההשקעות, אמורים לייעץ לנו כיצד נוכל להשקיע את כספנו.

סמכו על בית השקעות מומלץ אשר ינהל עבורכם ביד רמה את תיקי ההשקעות

אם החלטתם ללכת על שירות של ניהול תיקי השקעות, תמיד כדאי לברר לגבי בית השקעות מומלץ אשר שם ישנם יועצי השקעות מן השורה הראשונה שידעו, כיצד לבצע פיזור נכון של השקעותיכם. יש להתחשב גם במגמות קצרות טווח, למשל אם ישנן מניות חדשות, יש לבצע התאמות בתיק ההשקעות ולשנות בו את הרכב המניות. מי שמעוניין להשקיע לטווח הארוך בניירות ערך, מומלץ כי יעקוב אחר השינויים בפרקי זמן ארוכים או על פי ניתוח שמתבצע לתקופה קצרה. בניית תיק השקעות לטווח הארוך, יהיה עדיף לכם, היות וניתן יהיה לחזות את המגמות העתידיות בשוק.

בגלל העלייה בתוחלת החיים, קיימת חשיבות מהותית בתכנון הפיננסי של ההשקעות לטווח הארוך ויש לדאוג לגבי אפיקים פיננסיים שיהיו לכם זמינים בשנים המאוחרות יותר. מגמות אלה, ניתן למצוא אצל בית השקעות מומלץ אשר עוסק בסיפוק מוצרים פיננסיים לאוכלוסיית הגיל השלישי.

היתרון בהשקעה בקרב בתי השקעות מומלצים

לבטח כולכם שואלים את שאלת השאלות: "למי מחויב יועץ ההשקעות?" התשובה היא שעל פי חוקי המדינה והכללים של רשות ניירות הערך, אין זה משנה כלל מי מעסיק את יועץ ההשקעות, אם מדובר על בנק או על בית השקעות מומלץ, בין אם בחרתם יועץ השקעות פרטי או יועץ השקעות העובד בבנק או חברה, יועץ ההשקעות מחויב רק ללקוחותיו וכן, הוא חייב לפעול בתום לב, נאמנות וחשאיות וזאת למען האינטרס של הלקוח.

יש למצוא בית השקעות שקיבלתם עליו הרבה המלצות ושאתם בטוחים כי הוא אמין, נוהג בשקיפות ומשיג עבורכם את התשואות הגבוהות ביותר. תוכלו אפילו לדבר עם לקוחות שכבר השקיעו בבית ההשקעות שהמליצו לכם עליו, כך שתהיה לכם אינדיקציה נכונה.

מאמרים נוספים

מדריך להשקעות באג"ח

להיזהר מבועה! אנשים רבים תופסים את ההשקעה באגרות חוב כהשקעה בטוחה וסולידית. למעשה, כולנו בעלים גאים של אגרות חוב, שמהוות חלק בלתי מבוטל מהפנסיה שלנו

קרא עוד »

מדריך להשקעה בסטארטאפים

מדריך להשקעה בסטארטאפים ההשקעה בסטארטאפים "קורצת" ומפתה משקיעים רבים. הסיפורים, הנכונים, על השקעה בסכומים קטנים בחברות, השקעות שהפכו לרווחים של מיליוני דולר, מושכים לבחון את

קרא עוד »

מדריך השקעה בקרנות נאמנות

מדריך השקעה בקרנות נאמנות אחד המכשירים הפיננסיים להשקעה הינו קרנות נאמנות. במדריך זה נסביר את עקרונות המכשיר, יתרונות וחסרונות. מהות המכשיר הפיננסי- קרנות נאמנות קרן

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

טדי שגיא השקעות

טדי שגיא- השקעות

טדי שגיא- השקעות טדי שגיא מחזיק באישור של ה-FCA (הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה) וכן ברישיון סליקה מהבנק המרכזי של קפריסין, מה שמאפשר לחברות שבאחזקתו להתרחב

קרא עוד »
פמילי אופיס תל אביב

פמילי אופיס תל אביב

פמילי אופיס תל אביב מצאו כאן מידע על חברות פמילי אופיס הגדולות והמוכרות בעיר תל אביב פבליק סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ – הינה סוכנות

קרא עוד »
יועץ פנסיוני

יועץ פנסיוני

למה בכלל צריך ייעוץ פנסיוני? על פי חוק, כל השכירים מחויבים להפריש לפנסיה, והחל משנת 2017 גם עצמאים. חיסכון לפנסיה היא עניין מהותי וגם מאוד

קרא עוד »
פתיחת תיק השקעות

בניית תיק השקעות

בניית תיק השקעות בבואכם לבנות תיק השקעות, חשוב לקחת בחשבון מספר סוגיות חשובות, שעשויות למנף את ההשקעה שלכם בצורה משמעותית ולהניב עבורכם תשואות נאות. להלן

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.