חברות פמילי אופיס

חברות פמילי אופיס

ניהול נכסים פרטיים עבור משפחות אמידות, נוצר אצל משפחות של אצולה במשך המאה התשע עשרה וכן בא אל מדינת ישראל אך ורק בראשית המאה ה- עשרים ואחת, כאשר משפחות אמידות החלו לנהל את הנכסים שלהם על ידי מנהל הון פרטי, הלא הוא משתייך אל חברות פמילי אופיס.

חברות פמילי אופיס לא רק לאלפיון העליון

בחלוף השנים, ניהול של נכסים פרטיים הפך מן מועדון אקסקלוסיבי, אשר הופנה בעבר אך ורק אל האלפיון העליון, אל מענה נגיש עבור בעלי ממון נזיל בן מספר מיליוני דולר – ולא בכדי.

המשברים אשר חלו בחלוף השנים בתוך שוק ההון הסבו להמון בעלי ממון להכיר בעובדה, כי חברות של השקעות וכן בנקים לא מטפלים לבטח בעניינים שלהם ואף רק שירות של ניהול פרטי נותן בידם אפקטיביות של ניהול תיק השקעות במנעד רב שלה, לבקר הודות דמי ניהול והן ליהנות מן רווח הכי רב.

עבור תופעה זו תרמו שתי סיטואציות – התפתחות רובד של שכירים במעמד גבוה, אשר נהנים מן הכנסה רבה וכן מן הטבות רבות באופן של בונוסים ואף של אופציות, או לחלופין מי שערך אקזיט אשר הגדיל את הממון שלו וגם גלים של עלייה של בעלי ממון, אשר השתכנו בתוך מדינת ישראל וגם תרו אחר ניהול כלכלי. שני אלו הפכו לקהל יעד הולם עבור שירותים של חברות פמילי אופיס.

כיום

במציאות של היום, אפשר להבחין כי המון מנהלים של תיקים גאים בכינוי של פאמילי אופיס, אבל הלכה למעשה הינם מנהלי של השקעות, כאשר ניהול של השקעות הינו תחום שונה אשר נדרש להיות טמון במערך של כל שירותי פאמילי אופיס. העובדים של חברות אלו מתמחים במנעד רב של נושאים, אשר קיימים כולם במקום אחד, אשר עבורם אינטרס אחד והינו טובה של המשפחה וכן האפשרות להיענות למה שמחויב מן המציאות של כל משפחה בצורה אישית. להבדיל מעובדים אשר טומנים בחובם עובד אחד, אשר מסתייע ביועץ חיצוני, העובדים טומנים בחובם מתמחים בתחום של השקעה בשוק הון, שירות של ראיית חשבון, פרייבט אקוויטי, פנסיה וגם ביטוח, נדל"ן, בנייה ואף ניהול קבוע של חסרה זרה, הקמה ואף תכנון של סטרוקטורה  משפטית עבור שמירה על הון, העברה של הון מדור לדור, נדל”ן, מיסוי מקומי והן בין לאומי וכיוצא בזה.

מאמרים נוספים

מדריך להשקעות באג"ח

להיזהר מבועה! אנשים רבים תופסים את ההשקעה באגרות חוב כהשקעה בטוחה וסולידית. למעשה, כולנו בעלים גאים של אגרות חוב, שמהוות חלק בלתי מבוטל מהפנסיה שלנו

קרא עוד »

מדריך להשקעה בסטארטאפים

מדריך להשקעה בסטארטאפים ההשקעה בסטארטאפים "קורצת" ומפתה משקיעים רבים. הסיפורים, הנכונים, על השקעה בסכומים קטנים בחברות, השקעות שהפכו לרווחים של מיליוני דולר, מושכים לבחון את

קרא עוד »

מדריך השקעה בקרנות נאמנות

מדריך השקעה בקרנות נאמנות אחד המכשירים הפיננסיים להשקעה הינו קרנות נאמנות. במדריך זה נסביר את עקרונות המכשיר, יתרונות וחסרונות. מהות המכשיר הפיננסי- קרנות נאמנות קרן

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

פמילי אופיס ניהול

פמילי אופיס ניהול בתום החלטה הודות מנהל השקעות הכי הולם עבור משפחה אמידה, יעבור הניהול אל טיפול של פמילי אופיס ניהול, כאשר המתכנן הכלכלי של

קרא עוד »
פמילי אופיס תל אביב

פמילי אופיס תל אביב

פמילי אופיס תל אביב מצאו כאן מידע על חברות פמילי אופיס הגדולות והמוכרות בעיר תל אביב פבליק סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ – הינה סוכנות

קרא עוד »
פמילי אופיס ירושלים

פמילי אופיס ירושלים

פמילי אופיס ירושלים כאן תמצאו מידע בנושא חברות פמילי אופיס בעיר הבירה ירושלים. גד נדלן, חלק מקבוצה של GLG GLOBAL. נמצא בתוך העיר ירושלים. פעילותו

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.