השחקנים הגדולים משקיעים – כי ככה זה עובד בחיים

מסחר אלגוריתמי

רוצים להרוויח בגדול רק שלא יודעים מאיפה ואיך לעשות את זה נכון? הכירו את גרינהאוס שמביאה בפניכם את המערכת למסחר האלגוריתמי הכוללת בתוכה משקיעים מכל שכבות העולם.

רוצים להצטרף למגרש של הגדולים? כולם כבר יודעים שמה שיד האלגוריתמים עושה או תעשה לא תשווה ערך לעולם ליועץ ההשקעות שלכם בבנק!

אז איך עושים את זה נכון? בואו נדבר על החברה שכבר עשתה זאת בגדול וכעת ממתינה לעשות זאת גם עבורכם.

איך עושים את זה נכון? הגיע הזמן לפגוש השקעה אפקטיבית לטווח הארוך!

אם עד היום חיפשתם מקור הכנסה נוסף ונמאס לכם להשקיע ולפול מחדש, כדי שתכירו את החברה החשאית אבל הרווחית ביותר לסחר אלגוריתמי – אלגו – טרייניג פיינל.

כאמור, לא לחינם תפסה אלגו – טריידינג פיינל את מקומה במגרש הגדולים היות שעד לאחרונה סופר וגם הוכח כי יש ביכולתה להרוויח יותר ממיליוני דולרים ביום!

כן שמעתם נכון! לצד חברת הסיטדל האמריקאית יש מתחרה משמעותית והיא כבר פה, מחכה שתעשו את הצעד הבא לחיים טובים יותר.

אלגו טרייניג פיינל – מה סוד ההצלחה שלה?

פיינל הוקמה בשנות ה2000 מביאה מסוגלות של שערוך תמחור נכסים סחירים בצורה הטובה ביותר וזאת בשל היכולת לבצע מיד לאחר מכן מכירה וקנייה אטרקטיבית במיוחד – הכול בכמה שניות בלבד.

האלגוריתמים מדברים בעד עצמם ומאפשרים לכל צי מחשבים לעשות זאת כאן ועכשיו, אתם נכנסים, מבצעים את הפעולה ובו זמנית מתרחשות קניות ומכירות ללא הגבלה – הכול בזכות קצב מסחרר של פקודות שחוזרות על עצמן.

מינימום זמן ומקסימום הצלחה! הפעם מתאפשרת לכם האפשרות להגדיל את הסיכויים וכמו בשאר הפעמים אצל שאר השחקנים הגדולים על המגרש, יום אחד, אתם הופכים להיות חלק ממשהו רווחי שהוא הרבה יותר ממשחק נוסף.

למה דווקא אלגו טרייניג פיינל?

בזכות פעילות חשאית ועצמאית, אתם בעלי המניות תוכלו ליהנות מרווח מופקע בכל פעולה שתעשו לרבות בפעולות סגורות מהשוק הפתוח. כמו כן, כאשר מדברים על למה דווקא אלגו טרייניג פיינל, מדברים על ניתוק מכל גוף פיננסי שמחזור העסקאות שלהן מצומצם ביחס למה שאתם הולכים לקבל/ להשיג במסחר שלפניכם.

בסיכומו של דבר, אפשר לומר כי הסטרטאפ הישראלי גרינהאוס אמר את המילה האחרונה וזאת בזכות שהוא אינו מתבסס על מסחר על תדירות גבוהה.

המערכת שאותה פיתוח רונן אבן צור ואדם מור בתחילת שנות ה2000 תבצע מסחר בתדירות קטנה יותר אבל בין לבין דווקא מפעולה זו “תבוא הישועה” ותאפשר מסחר מיליארדי דולרים וכמו ללקוחותיה, תאפשר גם לכם את אותו הפוטנציאל והאפשרויות בדיוק ובדומה למה שקיבלו עד היום רק בנקים, קרנות פנסיה או חברות השקעה גדולות.

אז למה אתם מחכים? אלגו טריידיניג – מערכת שמלמדת גם אתכם לסחור על בטוח!

מאמרים נוספים

מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי – מדריך מקיף

תוכן עניינים מבוא למסחר אלגוריתמי מהו מסחר אלגוריתמי? מסחר אלגוריתמי הינו מסחר בשוק ההון העושה שימוש בתהליכים ממוחשבים על מנת לבצע פעולות מסחר שמתוכנתות מראש

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

פמילי אופיס רעננה

פמילי אופיס רעננה

פמילי אופיס רעננה פירוט קצר על חברות הפמילי אופיס הנמצאות בעיר רעננה שיין – שותפה ומנהלת ב”קבוצת שיין” עסק משפחתי שבסיסו משרד עוה”ד שהקים אביה, מיכאל

קרא עוד »

השקעות תושבי חוץ בישראל

השקעות תושבי חוץ בישראל בשנת 2019 ההשקעות הישירות של תושבי חוץ בישראל, הסתכמו ב-18.2 מיליארד דולר. היקף זה מגדיר  יציבות בסדר הגודל השנתי של ההשקעות

קרא עוד »
חברת פמילי אופיס

חברת פמילי אופיס

בשנים קודמות קהל היעד של פמילי אופיס היה בפרט של אנשים מאוד אמידים ובשל כך, במידה ואתם לא יותר מדי אמידים, יתכן שלא ניצבתם בפני

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.