פמילי אופיס בישראל

פמילי אופיס ישראל

פמילי אופיס ישראל

צורתו של תחום הפמילי אופיס הישראלי

בהתאם להשערה, בתוך מדינת ישראל פועלים כמאה חברות פמילי אופיס ישראל, אל מול זאת כי ברחבי תבל פועלים בשיעור של כשמונה אלפים חברות כאלה וכן ביחס לעוצמת התושבים, מדובר במידה רבה. העצומים שבם מנהלים מיליארדי דולר למען משפחות מאוד אמידות. בהתאם למה אשר פורסם, פמילי אופיס ישראל הינו רון עטר. עוד חברות כאלו מובילות הינן – דבליו אם, אקסקליבר, דני פרץ, פיוניר וגם פידליס. לצדם מנהלים המון פמילי אופיס בסך מועט. כמו כן, אקטיביים אף כמה משרדי סינגל אופיס, חלק מהם בעלי ממדים רבים בפרט ופועלים עם סכומים של מיליארדי ₪, כמו למשל – אריסון, ארקין ואף שטראוס.

גדילה של פמילי אופיס ישראל

על פי ההנחה, גדילה של פמילי אופיס ישראל מוסבת משתי סיבות עיקריות – רף כניסה מועט והן דרישה רבה עבור שירות זה. מן הפן של דרישה, כמות האמידים של מדינת ישראל הינה רבה בפרט וכן גדלה בזריזות. ניתן להבהיר זאת, בין השאר, בצמיחה של אקזיט מן עולם ההיי טק במדינת ישראל. לצורך ההדגמה, רק עסקה של מובילאיי הגדילה את ההון של מספר עשרות עובדים ביותר מן חמישה מיליון דולר. בהלימה לכך, ההשערות ביחס לממדי הישראלים אשר הכסף שלהם נזיל למעלה מן מיליון דולר הינן בממוצע בין כעשרת אלפים. 

בהתאם לחברת הייעוץ קנייט פרנק, כמות הישראלים שהממון שלהם רב מן שלושים מיליון דולר ניצב על אלף שבע מאות ושלושים ושניים. בהיבט של היצע, הרף של כניסה אל פמילי אופיס ישראל הינו מועט, כאשר במדינות אשר על פני הגלובוס בדרך כלל פמילי אופיס לא מקבלת לקוח בעל כסף נזיל בן למטה מעשרים וחמישה מיליון דולר – בתוך מדינת ישראל סך בן עשרה מיליון שקל יכול להיות די, בפרט בחברות אשר הינן קטנות.

חברות של פמילי אופיס בישראל מעניקות שירות של ניהול כלכלי אשר הינו פרטי, דבר אשר נותן בידי משפחות אמידות לנהל את הנכסים שלהן ואף לוודא כי ההון יישמר וכן יימסר עבור דור העתיד. חברות של פמילי אופיס בישראל נותנות שירותים, כמו למשל – פעילות פילנתרופית של קהל היעד, ניהול של השקעות, ניהול של ירושה ואף ייעוץ פנסיוני, ייעוץ של מס, תכנון וגם העברה של הון בין דורות, הקמה של נאמנות, חוזה של ממון, עריכה של צוואה ואף עיזבון וכיוצא בזה.

השירות של פמילי אופיס בישראל

קודם כל, הינו נותן מודל של ניהול אפקטיבי, אשר מוודא רווח רב בטווח הארוך. כל משקיע עשוי לעשות שימוש במודל הלה, כדי לבקר על הממון וכן בדמי הניהול אשר נגבים ממנו.

כמו כן, אפשר להלום את ניהול ההון על ידי מודל אל מידת סיכון מסוימת. כאשר משקיע סולידי עשוי לבחור בנתיב של ניהול של ממון אשר עולה ביחד עם הדרישות שלו, אל מול משקיע מסתכן, אשר יאתר כל מיני נתיבים שונים, בעלי רווח לא מעט יציב.

ההכרה לדרישה בניהול נכסים הדדית לאלפי תושבים מן מדינת ישראל. הינה קמה כבר בתום המשבר הפיננסי העצום של מהלך שנת 2008, אבל מאז זינקה עוד כמה פעמים מינימום. במציאת של היום אפשר לנהל את הנכסים הפרטיים על ידי שירות של חברת פמילי אופיס בישראל וכן לאגור את כל המענה בחברה אחת. 

פמילי אופיס הגדול בישראל

הרשימה של קהל היעד הינה מרכז הלב של חברות של פמילי אופיס. הפרמטרים הינם חשאיים, וכן אנשים של תעשייה בעל קושי של מיפי מנהל את ההון וגם בקרב מי. חלק ניכר מן קהל היעד שלה כועס כאשר השם שלו מועלה ביחס הלה ולו כרמז אך אינפורמציה דולפת לפעמים ואף בתחום אשר הוא כה תחרותי אשר מניב תשואה רבה, הדליפה כמעט בלתי נמנעת.

ניהול עם הון עם פמיליאופיגס

במציאות של היום, מנהל את ההון הפרטי של כשלושים משפחות הכי אמידות בתוך מדינת ישראל עטר. עסקינן בשכבה מועטה והכי אמידה. ממדי ההון הכי מועט שעטר מסכים לנהל ניצב על כחמישים מיליון דולר והדבר בעת שבה חברות שונות מעמידות את הרף גם בהיקף של מיליון דולר. הממדים הכוללים של ההון, אשר אותם מנהל עטר, נאמדים באמצעות גורמים בשוק בהיקף בן שלושה מיליון דולר, סך אשר סביר להניח הופך אותו למנהל השקעות פרטי הכי רב בתוך מדינת ישראל. מי שסמוך לעטר מדווח כי חרף הסך העצום, עטר דואג לתחום של כעשרים אחוז מן ההשקעות ואף מן הלקוחות בצורה פרטית. הוא בוחר את אגרות החוב ואת המניות עבור השקעה ועורך בעצמו את הקנייה. כביכול עסקינן בפרוצדורה קלה, אך קהל היעד שלו מוקיר את הלה. התורה שבה עטר מתנהל נבדלת באופן ניכר מהצורה שבה אנשים אחרים מתנהלים. המון פמילי אופיס נוטלים את התיק ומבזרים אותו בין קרנות וגם בין בתי השקעות. הדאגה הפרטית של עטר מונעת תשלום של עוד עמלה עבור בית השקעות.

עבודה מסביב לשעון

עטר מגן על נופך של מסתוריות עד כמה שאפשר. במשרד שלו מועסקים רק חמישה עובדים, לרבות עטר עצמו וכן רעייתו נטע, שבאופן זהה לבן זוגה אוחזת אף היא בהיתר עבור ניהול של השקעות. העמלה אשר קבועה, שאותה גובה עטר מן קהל היעד שלו ניצבת על כעשרים אלף דולר בחודש. הינו עובד במהלך עשרים שעות ביממה אחת. זה הוא עולם תובעני ולקהל היעד שלו קיימות ציפיות. עסקינן בקהל יעד תובעני, אשר משמעותי לו באופן ניכר היחס הפרטי. הינם מעוניינים לשוחח רק עמו ולא עם מתמחה.  כיצד משקיעים למעל קהל יעד בן כמאתיים מיליון ₪? חלק מהסך מועבר אל ניהול בית השקעות. עטר מיודד רבות עם גלעד אלטשולר וכן חלק ניכר מן התיקים של קבל היעד שלו מנוהלים בבית השקעות אשר אלטשולר ניצב בראשו – אלטשולר שחם.

עוד על פמילי אופיס בישראל

העולם של פמילי אופיס בתוך מדינת ישראל, הראשית של ההתפתחות שלו הינה בראשית שנות האלפיים. עבור הביטוי של פמילי אופיס קודם ביטוי שונה – סינגל פמילי אופיס – חברה של מספר יועצים אשר הינם מומחים או לחלופין גם איש אחד, אשר מנהל את ההון של משפחה מסוימת וכן אשר לרוב מבצע זאת מתוך הדירה שלה. איש העסקים הישראלי, דוד פורר, מבכר לנהל את הנכסים שלו אף במציאות של שנת 2020 דרך חברה של השקעות פנימית וכן אישית, אשר היא זהה לסינגל פמילי אופיס. אחרי זה התפתחו הסופר פמילי אופיס – חברות אשר עוסקות למול מספר של עשרות משפחות והן נותנים להן שירות של ניהול של נכסים.

קהל היעד של עטר הינו בפרט קהל יעד מסורתי של פמילי אופיס – אנשי עסקים בגילאי השישים והן השבעים במהלך חייהם אשר אגרו את מירב הנכסים שלהם מתוך תעשייה או לחלופין מתוך הייטק. אחד מן קהל היעד אשר הכי מובילים של עטר הינו הבעלים של כתר פלסטיק, סמי סגול, שכפי שידוע מנהל בקרבו כמאתיים ושלושים מיליון ₪. במהלך החודשים הבאים הוא עשוי להחדיר להון שלו עוד כמיליארד דולר בשל מכירה מיוחלת של כתר פלסטיק, אשר קיימת כיום בפרוצדורה של מכרז. בטרם שנה, כאשר נמצאה רשימה של קהל יעד, לרבות של ישראלים, הסתבר כי הוא אחז בבנק שלו כמאתיים וחמישים אלף, חשבונות בתוך הסניף השוויצרי של הבנק HSBC  .

פמילי אופיס - שירות לעמידים

שירות של פמילי אופיס נמצא בתוך רחבי תבל מראשית המאה הקודמת. ראשיתו של שירות זה, אשר מתרחש בתוך משפחה של מלוכה והן של אצולה עם המון הון והינו משתדל להעניק פתרון עבור כל הדרישות הכלכליות של קהל היעד שלו ומאגד למענו את הפעילות למול כל הגופים הכלכליים אשר אקטואליים, לרבות – יועצים של מס, רואי חשבון וכן עורכי דין.  

מאמרים נוספים

מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי – מדריך מקיף

תוכן עניינים מבוא למסחר אלגוריתמי מהו מסחר אלגוריתמי? מסחר אלגוריתמי הינו מסחר בשוק ההון העושה שימוש בתהליכים ממוחשבים על מנת לבצע פעולות מסחר שמתוכנתות מראש

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

דירוג בתי השקעות

דירוג בתי השקעות

ישנם המון בתי השקעות בארץ. על מנת לצמצם את את רשימת האפשרויות העצומה לבחירה של בתי ההשקעות השונים, נעשו חישובים ודירוגים אשר מצמצמים משמעותית את

קרא עוד »
השקעות ריט

השקעות ריט REIT

השקעות ריט REIT שם לקרנות השקעה בנדל”ן , קרנות ריט, בשל המונח האנגלי REIT – Real Estate Investment Trust. מכשיר פיננסי שתכליתו השקעה בנדל”ן מניב-

קרא עוד »

פמילי אופיס

פמילי אופיס עם חלוף השנים, תרו הרבה משפחות מן האלפיון העליון אחר גורם מהימן עבור ניהול של הממון שלהם, אשר אותו מצאו בתוך חברות של

קרא עוד »
פמילי אופיס

לקוחות פמילי אופיס

לקוחות פמילי אופיס עבור לקוחות פמילי אופיס קיימת דרישה מדויקת – שיהיה ביטחון כי ההון שלהם, בשיעור של מספר מיליוני דולרים, לא יושקע בכל טייקון,

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.