WEALTH MANAGEMENT ISRAEL

WEALTH MANAGEMENT ISRAEL

הדרך של WEALTH MANAGEMENT ISRAEL מורכבת מן אסטרטגיה של ניהול, אשר היעד שלה להטמיע הכרה עבור איכות בראשית בתוך חברות, אך אחר כך אף כניסה אל תוך ארגונים של שירות ציבור. הדרך של WEALTH MANAGEMENT ISRAEL מורכבת מן טי קיו אם הפכה בקצב מסחרר לדרך של ניהול עיקרית בהמון חברות. עבור דרך זו מחויב מן המציאות להיות מובן וכן הסכמה של נקודות של מוצא בתוך פרוצדורה של טי קיו אם הינה הלקוח ולשביעות רצונו. דרך זו מסמלת נתיב של הטבה אשר מתבטא בכל דרגים של חברה, בתוך איכות של ניהול, בתוך תפוקה וכן בעבודה וכיוצא בזה.

הפרינציפים המרכזיים אשר בהתאם להם פועלת WEALTH MANAGEMENT ISRAEL

 •  חידלון של תלות בביקורת מקיפה
 • הינכם אלו אשר מאפיינים את האיכות, את הטבה של פרוצדורה וגם במוצר מוגמר אשר מודרך באמצעות ראיה
 • הרחקה של יראה מן חברה.
 • הנכם נמצאים במקום הראשון, ובשל כך נדרש להיטיב עם פרוצדורה תוך כדי צורך להיטיב את הפרוצדורה ולא את המוצר המוגמר.
 • עשיית שימוש של מדד איכותי ואף כמותי עבור אומדן של פרוצדורה להטבה.
 • פוקוס בעל כוח פנימי וגם חיצוני.
 • הטבה כל הזמן של פרוצדורות בתוך החברה.
 • מחויבות של הנהלה בכירה להנהגה של איכות.
 • תמיכה באמצעות העובדים.
 • הנחיה של עובדים בעבודה וכן הענקה של היתכנות להפוך אותם ליוזמים של שינויים.

המגרעות של WEALTH MANAGEMENT ISRAEL

 • דרישה של השקעה ניכרת בהנחיה וכן בהסמכה של עובדים בעייתיים, בפרט בחברות אשר בן נמצאת ניידות ניכרת.
 • פרוצדורה של כניסה בעת רבה אשר אורכת הרבה שנים.
 • עודף של ישיבות של עובדים.
 • מחיר רב.
 • הקצאה של המון משאבים עבור שימור של הדרך.

המעלות של WEALTH MANAGEMENT ISRAEL

 • דרך זו מפיחה נופך של חדשנות ואף חשיבה מחוץ לקופסה.
 • מיטיבה את היעילות שלה ואף מוודאת את עמידותה.
 • מגדילה משנה מרץ וכן שביעות רצון אשר הינם משמעותיים ביותר.
 • מיטיבה את איכות של שירות או לחלופין של מוצר של חברה.

בתוך מדינת ישראל קיים קושי לבצע הלכה למעשה את הדרך של WEALTH MANAGEMENT ISRAEL. אפשר לערוך פרוצדורה הלה רק ביחידה זעירה אשר ניתן לבקר וכן לבצע הלכה למעשה של דרך זו, כמו למשל – חברה של הייטק. המערכת הציבורית מורכבת וגם קשה, בשל כך קיים קושי של ביצוע הלכה למעשה במקומות אשר רחבי היקף. חרף זאת, משתדלים כל העת להטמיע את דרך זאת. על מנת לבצע שיטה זאת נדרשת משמעת וכן הסכמה. 

אמנה של שירות – הלה טופס של הסכמה מסוג של טופס של הסכם בין מעניקים של שירות לבין מקבלי השירות. בשל כך כי הרשות הינה חברה כחלק מן פרוצדורה של ביצוע הלכה למעשה של אסטרטגיה של חברה למענק של שירות איכותי. אפשר להסתייע וגם לקבוע בתוך אמנת שירות כי תסייע לפקסס את האקטיביות של חברה.

מאמרים נוספים

מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי – מדריך מקיף

תוכן עניינים מבוא למסחר אלגוריתמי מהו מסחר אלגוריתמי? מסחר אלגוריתמי הינו מסחר בשוק ההון העושה שימוש בתהליכים ממוחשבים על מנת לבצע פעולות מסחר שמתוכנתות מראש

קרא עוד »
Asset 7

חדשנות

"חדשנות היא לראות את מה שכולם רואים, אך לחשוב את מה שאף אחד לא חשב." אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Asset 6

פיזור

על מנת שנוכל לבנות את תיק השקעות האופטימלי עבורך, עלינו לפזר את ההשקעות בחוכמה ובכך אנו מגדרים את רמת הסיכון בצורה הטובה ביותר.

Asset 5

התאמה אישית

בניית תיק השקעות ייחודי ומותאם אישית ללקוח תוך התייחסות לצרכיו ומאפייניו האישיים, על מנת שנבין את רמת הסיכון המתאימה, במטרה לבנות את תיק ההשקעות האופטימלי ביותר.

Asset 3

ביטחון

אנו מקפידים על אכיפת כל הוראות החוק, ונפעל למען בניית מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, כבוד הדדי ויושרה, ומבטיחים על שמירת האינטרסים של הלקוח.

יצירת קשר

הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא ברגע זה ממש, צרו איתנו קשר ונצמח ביחד

ידע זה כוח

השקעות כשרות

השקעות כשרות עם היקף ניהול השקעות באפיקים הכשרים של 10 מיליארד ש”ח, כבר אי אפשר להתעלם מהמגמה של השקעות כשרות(https://www.hon.co.il/%D7%9E%D7%94%D7%95-%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%A9%D7%A8-%D7%95%D7%A2%D7%9C-%D7%A4%D7%99-%D7%94%D7%94%D7%9C%D7%9B%D7%94/). בבתי השקעות רבים ניתן למצוא

קרא עוד »
תיק השקעות מומלץ

תיק השקעות מומלץ

הבחירה של הרכב של תיק השקעות מומלץ הינה בחירה אשר הינה אינדיבידואלית, אשר תתקבל תוך כדי התחשבות במספר של היבטים חשובים ההולמים כל מי אשר

קרא עוד »

מדריך השקעה בקרנות נאמנות

תוכן עניינים מדריך השקעה בקרנות נאמנות אחד המכשירים הפיננסיים להשקעה הינו קרנות נאמנות. במדריך זה נסביר את עקרונות המכשיר, יתרונות וחסרונות. מהות המכשיר הפיננסי- קרנות

קרא עוד »
השחקנים הגדולים משקיעים

השחקנים הגדולים משקיעים

חברת Final נוסדה בשנת 2001 והיא כיום אחת מחברות המסחר האלקטרוני הגדולות בעולם, ואחת מן החברות הרווחיות ביותר בישראל. עיקר הפרסום של החברה מגיע מהיכולת

קרא עוד »
בימים קשים אלו של משבר עולמי ואי וודאות, נולדות הזדמנויות חדשות. מצבי משבר מהסוג הזה מייצרים זעזועים בשוק ההון, וככל שהמשבר נמשך תקופה ארוכה יותר, הזעזועים הופכים לירידות. ועם זאת, נוצרות גם הזדמנויות חדשות.

חשוב לזכור כי יציאה מהשוק תביא את המשקיע לאנחת רווחה מסוימת לזמן מה, אך כאשר השוק יחזור למומנטום חיובי, איתו תבוא העליה של הרצון להשקיע. המשקיעים לטווח ארוך צריכים להבין כי ירידה בשווקים(גם כאשר היא משמעותית) - היא טבעית ולא בהכרח פוגעת בטווח הארוך.

ההיסטוריה לימדה אותנו כי שוק ההון מתחיל להתאושש, גם כאשר החדשות עדיין רעות , לכן יש לנצל נכון את ההזדמנויות הללו. בחברתנו סבורים כי על מנת למנוע הפסדים שלא לצורך ולהקטין את התנודתיות, יש לשמור על תיק מגוון, פיזור רחב, ואי ביצוע פעולות המונעות מלחץ.